Rijksmuseum – omiń kolejkę

Arcydzieła, historia sztuki i kultura – wszystko to można znaleźć w Rijksmuseum! Oferujemy Wam zakup biletów online do Muzeum Narodowego w Amsterdamie, dzięki którym możecie wygodnie i bez wychodzenia z domu kupić do Rijksmuseum bilety online – dzięki temu możecie uniknąć czasem ogromnych kolejek do kas biletowych.

rijksmuseum bilety online

Przyjdź i zobacz najważniejsze atrakcje Złotego Wieku Holandii w Rijksmuseum. Będziesz mieć wyjątkową okazję, aby zobaczyć wiele kolekcji mieszczących się w nowo wyremontowanym Rijksmuseum. Zobaczysz wystawy pięknych domów dla lalek, wystawy bogate w srebro, fajanse z Delftu i wiele dzieł znanych malarzy z różnych okresów historii holenderskiej, w tym Vermeera i Rembrandta.

Rijksmuseum wystawia również słynne obrazy Jan Steena, Fransa Halsa i Alberta Cuypa. Złoty Wiek Holandii był imponującym stuleciem, a wystawa mieści ponad 8000 arcydzieł. Przyjdź i odkryj okres w historii, który ukształtował oblicze Europy na wieki.

Rijksmuseum bilety online – omiń kolejkę

  • Bilet zakupiony na tej stronie upoważnia jedynie na wstęp do muzeum
  • Koszt biletu online to 17,50 € (taka sama cena jak w kasach biletowych muzeum)
  • dzieci, młodzież do 18 lat oraz posiadacze karty Museumkaart (tylko dla rezydentów Holandii) albo Amsterdam City Pass – wstęp wolny
  • Bilet jest dostępny przez cały rok! Kup swój bilet online i omiń kolejkę!
Rezerwuj tutaj

Bilety do Rijksmuseum – inne warianty

W naszej ofercie znajdziecie także inne warianty biletów online do Rijksmuseum:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.