IJ-kantine Restaurant-Café

IJ-kantine Restaurant-Café

IJ-kantine – Restauracja Nord Amsterdam

restauracja nord amsterdam

IJ-kantine to nowoczesna kawiarnia położona w portowej części Amsterdamu – Amsterdam Noord tuż przy wodach IJ. Restauracja otwiera swoje drzwi równo o 9 rano i oferuje gościom doskonałą kawę kawę i śniadania – od około 9 euro do 12,50 euro. W każde śniadanie wliczona jest kawa lub herbata, świeże soki i mleko. W późniejszych godzinach w IJ-kantine można zjeść obfite lunche i kolacje.

Wystrój IJ-kantine

W restauracji są dwa antresole. Znajduje się tu także salon z kominkiem oraz dwa sale konferencyjne. Przestrzeń w restauracji może być także wykorzystywana do prywatnych kolacji I spotkań. Z każdego miejsca w restauracji można podziwiać piękny widok na port w Amsterdamie, wodę i niezwykły bar położony na północ od restauracji.

Od marca do października w IJ-kantine rozstawiony jest zewnętrzny taras, na którym od wczesnych godzin rannych można zaczerpnąć słońca, a późnym wieczorem rozstacza się stąd piękny widok na wodę, w której odbijają się światła z restauracji i portu. Wszystko to, w klimacie industrialnym i przemysłowym sprawia, że IJ-kantine jest idealnym miejscem na drinki, przyjęcia firmowe i wesela.

ij kantine wnętrze
ij kantine widok

Co można zjeść w IJ-Kantine w Amsterdam Noord?

Restauracja IJ-Kantine oferuje oprócz śniadań spory wybór lunchów i kolacji, począwszy od sałatek, burgerów, po owoce morza, carpaccio i smażone ryby. Ceny wahają się od 11-20 euro za lunch, 15-20 euro za kolację. Trochę drożej kosztują owoce morza – mały talerz dla dwóch osób to koszt ok 40 euro, natomiast duży 75 euro za 2 osoby.

Menu dziecięce to koszt ok 10-12 euro.

amsterdam noord restauracja
amsterdam noord gdzie zjeść

Miejsce przyjazne dzieciom

IJ-Kantine jest restauracją, w której doskonale poczują się rodziny z dziećmi. Knajpa oferuje dedykowaną przestrzeń do zabawy dla dzieci, ze stolikami i krzesełkami oraz różnymi zabawkami i książkami dla Waszych pociech.

W niedzielne popołudnia (po 14:00) dostępny jest także animator, który zabawi Wasze dzieci podczas gdy Wy będziecie mogli cieszyć się kolacją.

W okresie letnim, na zewnątrz znajduje się także ogromna piaskownica wypełniona zabawkami i foremkami.

Jak dotrzeć do IJ-kantine

Do IJ-kantine z centrum Amsterdamu można dostać się bezpłatnym promem odjeżdżającym z tyłu dworca centralnego. Podróż trwa około 10 minut. Latem jest to również idealny sposób na ucieczkę od zatłoczonego centrum Amsterdamu i tłumów turystów.

Przy restauracji IJ-kantine jest sporo miejsc parkingowych. Parking kosztuje 1,30 euro za godzinę.

icon-car.png
Restaurant-Café De IJ-kantine

ładowanie mapy - proszę czekać...

Restaurant-Café De IJ-kantine 52.402100, 4.891910 Restaurant-Café IJ-kantine info@ijkantine.nl +31(0) 020-6337162