Miejska Wycieczka Rowerowa z przewodnikiem

Witaj w Amsterdamie, mieście, gdzie jest więcej rowerów niż ludzi!

Wycieczki rowerowe Amsterdam  – nie ma lepszego sposobu na poznawanie tego wspaniałego miasta niż na rowerze. Oferujemy najtańsze i najlepszego wycieczki po Amsterdamie. Nasze wycieczki umożliwią ci poczuć to pełne historii miasto wszystkimi zmysłami, dzięki wyjątkowym widokom, dźwiękom i zapachom.

Wycieczki rowerowe po Amsterdamie
Photo credit: Alix Guillard (CC BY-SA 2.0) via flickr.com

Dzięki naszym wycieczkom zobaczysz wspaniałą architekturę i takie budynki, jak Dworzec Główny, Rijksmuseum, a także takie miejsca, jak dzielnica czerwonych latarni, słynny pchli targ na Waterlooplein czy piękne mosty na rzece Amstel. Nasi przewodnicy oprowadzą cię przez dzielnicę muzeów do Vondelpark i poem na Leidseplein, które stanowi centrum nocnego życia w Amsterdamie. Następnie pojedziesz przez piękne starte ulice dzielnicy Jordaan, aby zakończyć wycieczkę niedaleko Westerkerk i Domu Anne Frank.

Ta wycieczka objęta jest zasadami anulowania rezerwacji. Ze względu na warunki pogodowe możesz anulować rezerwację do 24 godzin przed.

Wycieczka obejmuje:

  • Doświadczonego przewodnika mówiącego po angielsku
  • Rower
  • Atrakcje: Dworzec Główny, Rijksmuseum, Dzielnica czerwonych latarni, Pchli targ na Waterlooplein, Rzeka Amstel, Vondelpark, Leidseplein i więcej.

Zarezerwujcie bilety na wycieczkę tutaj

Rezerwuj tutaj


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.