Bilet na komunikację miejską + transport z Schiphol

Amsterdam Travel Ticket

Jeżeli planujecie zwiedzać Amsterdam przez jeden dzień lub dłużej i dodatkowo lądujecie na lotnisku w Schiphol mamy dla Was idealną opcję na podróżowanie po Amsterdamie: bilet na komunikację miejską w Amsterdamie

bilet na komunikację miejską w Amsterdamie
By Mauritsvink (Own work) [Public domain], via Wikimedia Commons

Bilet na komunikację miejską w Amsterdamie

Komunikacja miejska to idealny i najtańszy sposób na dotarcie do Amsterdamu oraz poznanie miasta i zwiedzenie wszystkich jego atrakcji. Oferowny przez nas bilet – Amsterdam Travel Ticket – obejmuje nieograniczone przejazdy w drugiej klasie między lotniskiem Schiphol Amsterdam a dowolną stacją w Amsterdamie pociągami NS i Amsterdam Airport Express (autobusem 197). W połączeniu z nieograniczonymi przejazdami po Amsterdamie wszystkimi tramwajami, autobusami dziennymi i nocnymi, metrem i promami obsługiwanymi przez miejską firmę transportową GVB i Amsterdam Airport Express (autobus 197) oraz Niteliner (autobus N97), jest to idealna opcja na zwiedzanie Amsterdamu.

Wraz z biletem Amsterdam Travel Ticket dostaniecie przydatne mapy Amsterdamu, pokazujące wszystkie najważniejsze punkty miasta.

Jak działa bilet?

Amsterdam Travel Ticket to papierowa karta, którą należy zawsze skasować na początku oraz na końcu każdej podróży za pośrednictwem pociągów NS, Amsterdam Airport Express, Niteline N97 i transport publicznego GVB (autobusy i tramwaje).

Uwaga! Pamiętajcie, aby zawsze skasować bilet podczas wsiadania i wysiadania z danego środka transport.

Na co ważny jest ten bilet?

  • Pociąg z i do lotniska Amsterdam Schiphol – klasa druga do następujących stacji w Amsterdamie: Amstel, Bijlmer ArenA, Dworzec Centralny, Holendrecht, Lelylaan, Muiderpoort, RAI, Sciencepark, Sloterdijk, Zuid, Duivendrecht.
  • Tramwaje, autobusy, metro, promy – przejazdy z Amsterdam Airport Express (autobus 197) i Niteliner (autobus N97) obsługiwany przez Connexxion, a także wszystkie tramwaje, autobusy, autobusy nocne, metro i promy obsługiwane przez firmę transportową w Amsterdamie GVB. Można je rozpoznać po białych i niebieskich kolorach. GVB obsługuje rozbudowaną sieć obejmującą cały Amsterdam.

Uwaga: bilet nie jest ważny w autobusach obsługiwanych przez inne firmy transportowe, takie jak Connexxion (z wyjątkiem autobusów 197 i N97), EBS i Arriva.

Bilet jest ważny od pierwszego przejazdu do 4 godzin po ostatnim ważnym dniu (w zależności od tego, czy wybrany został wariant 1, 2, czy 3-dniowy). Dzień zaczyna się o 00:00 (północ).

Kup Amsterdam Travel Ticket tutaj

Rezerwuj tutaj

W jaki sposób otrzymacie bilet?

Po zakupie online i dokonaniu płatności, bilety zostaną wysłane drogą mailową w ciągu 24 godzin.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.