Wycieczki po Amsterdamie

Wycieczki po Amsterdamie

Lecicie do Amsterdamu i chcielibyście, aby to ktoś pokazał Wam miasto? A może interesuje Was przelot helikopterem nad polem tulipanów? Polecamy skorzystanie z szerokiego wachlarza zorganizowanych przez nas wycieczek, abyście wycieczkę do Amsterdamu zapamiętali na długi czas.

Amsterdam Hop On Hop Off Bus Tour

Wycieczka autobusem „Hop-on Hop-off”

Najwygodniejszy sposób, aby poznać wszystkie cudowne miejsca i zabytki Amsterdamu! Wskocz na pokład dwupiętrowego autobusu i ciesz się wspaniałym panoramicznym widokiem podczas jazdy po starannie ułożonej trasie przez Amsterdam. Wsiadaj i wysiadaj, kiedy i gdzie chcesz, aby podziwiać piękne kanał, eleganckie domy, wieże i mosty. 

Wycieczki rowerowe po Amsterdamie

Miejska Wycieczka Rowerowa z przewodnikiem

Witaj w Amsterdamie, mieście, gdzie jest więcej rowerów niż ludzi! Wycieczki rowerowe Amsterdam  – nie ma lepszego sposobu na poznawanie tego wspaniałego miasta niż na rowerze. Oferujemy najtańsze i najlepszego wycieczki po Amsterdamie. Nasze wycieczki umożliwią ci poczuć to pełne historii miasto wszystkimi zmysłami, dzięki 

Amsterdam Red Light District

Zakazany Amsterdam

Zapewniamy, że dzięki nam poznasz najwięcej zakazanych aspektów życia otoczonych tajemnicą niż z kimkolwiek innym w Amsterdamie. Chętnie podzielimy się z Tobą swoim doświadczeniem i pomożemy Ci wykonać pierwsze kroki na drodze ku nowemu i jeszcze bardziej ekscytującemu światu. Wspólnie odkryjemy prawdziwy, zakazany Amsterdam nocą.