The Seafood Bar – smaki morza

The Seafood Bar – smaki morza

Jeżeli lubicie owoce morza – nie mogliście trafić lepiej!

The Seafood Bar Amsterdam oferuje najwyższej klasy owoce morza i skorupiaki w swobodnej atmosferze i przystępnej cenie. W menu znajdziecie wszelkiej maści dania rybne i owoce morza: krewetki, kalmary, małże, ostrygi, kraby, homary oraz zupy rybne.

W restauracji wybieracie spośród niesamowitej ilości owoców morza, które prezentują swoje wdzięki poukładane za ladą na lodzie, albo na robiących wrażenie paterach. Proponujemy wybrać po trochu każdego rodzaju owoców morza i popróbować smaków. Kuchnia gwarantuje Wam, że owoce morza zostaną przyrządzone do perfekcji i przepięknie podane na talerzu.

Jeżeli chodzi o ceny, to kształtują się one na poziomie 9,5€ za zupę, 15-20€ za porcję krewetek, czy małż. Dobrym pomysłem są dania dla 2 osób, które kosztują około 40€ i zawierają mix owoców morza.

Praktyczne informacje

W Amsterdamie są trzy restauracje The Seafood Bar. Najbliżej centrum położna jest ta przy ulicy Spui 15. Pozostałe dwie są trochę bardziej oddalone od centrum, ale za to jedna z nich znajduje się obok Vondelpark (Van Baerlestraat 5), natomiast druga w dzielnicy De Pijp (Ferdinand Bolstraat 32).

W The Seafood Bar nie są konieczne rezerwacje. Warto jednak zarezerwować stolik, aby uniknąć niespodzianek. Czasami kolejki wychodzą poza lokal! Rezerwacji możecie dokonać bezpośrednio przez stronę restauracji.

Godziny otwarcia

  • codziennie od 12:00 – 00:00

Lokalizacja

ładowanie mapy - proszę czekać...

The Seafood Bar: 52.359945, 4.877465
The Seafood Bar: 52.356470, 4.890407
The Seafood Bar: 52.368693, 4.890607
marker icon
icon-car.png
The Seafood Bar
5 Van Baerlestraat, Amsterdam, Netherlands
marker icon
icon-car.png
The Seafood Bar
32 Ferdinand Bolstraat, Amsterdam, Netherlands
marker icon
icon-car.png
The Seafood Bar
15 Spui, Amsterdam, Netherlands