Zakazany Amsterdam

Zapewniamy, że dzięki nam poznasz najwięcej zakazanych aspektów życia otoczonych tajemnicą niż z kimkolwiek innym w Amsterdamie.

Chętnie podzielimy się z Tobą swoim doświadczeniem i pomożemy Ci wykonać pierwsze kroki na drodze ku nowemu i jeszcze bardziej ekscytującemu światu. Wspólnie odkryjemy prawdziwy, zakazany Amsterdam nocą. Nie będziemy dużo chodzić – wszystko znajduje się w jednej dzielnicy.

Amsterdam Red Light District

W innych częściach świata to, co zrobimy, jest niezgodne z prawem – można za to trafić za kratki lub nawet zostać skazanym na karę śmierci! W Holandii wierzymy jednak w otwartą konwersację, a nie całkowity zakaz poruszania jakiegoś tematu. Zdecydowanie mądrzej jest informować i zapobiegać niż radzić sobie z konsekwencjami. W jaki sposób i dlaczego tak się dzieje? Dowiesz się podczas naszej wycieczki.

Trasa:

Nasz pierwszy przystanek to Smartshop – baśniowe królestwo. Wyróżnia je szeroki asortyment i magiczna atmosfera własnego świata. Poznasz tu korzenie zmieniających umysł elementów, które sięgają aż czasów azteckich!

Amsterdam Smart Shop
By Ellywa [CC-BY-SA-3.0], via Wikimedia Commons

Co powiesz na to, aby zagłębić się w niektóre z lokalnych przysmaków? Naszym następnym przystankiem będzie Coffeeshop. Dowiesz się w nim, dlaczego miękkie narkotyki NIE są zalegalizowane w Holandii i w jaki sposób grupuje się poszczególne typy substancji medycznych, a także zagłębisz się w lokalną kulturę i otworzysz się na nowe doświadczenia. Ich częścią jest degustacja, jednak nie jest ona konieczna.

Amsterdam Coffee Shop
By Massimo Catarinella [CC BY-SA 3.0] via Wikimedia Commons

Na koniec zatrzymamy się w barze z belgijskim piwem, który oferuje ponad 58 różnych rodzajów piwa.

Uwaga! Wycieczka dostępna jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia. Prosimy zabrać ze sobą swój dowód. Nie ma wymagań co do wieku maksymalnego – wiek naszego najstarszego uczestnika to 74 lata 😉

Zarezerwujcie wizytę po zakazanym amsterdamie tutaj

Rezerwuj tutaj

Cena obejmuje: napoje bezalkoholowe, piwo, „lekarstwo” i pozytywne emocje w nielimitowanej ilości.

Wycieczka rozpoczyna się codziennie o 21:00.

Zdecydowanie odradzamy spożywanie mocnych napojów alkoholowych przed wycieczką.

Grupy nie są duże, składają się maksymalnie z 9 osób. Większe grupy dzielone są na kilka mniejszych.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.