House of Bols – muzeum wódki Bols

Odwiedź amsterdamskiego zwycięzce nagród House of Bols Cocktail & Genever Experience

Odkryj prawdziwy smak miasta w Amsterdamie. House of Bols zabierze Was na spektakularną i wielo sensoryczną, wyjątkową podróż poprzez „World of Coctails” (Świat drinków).

W „Art of Flavour” (Sztuka Smaku), „Hall of Taste” (Sala Smaku), “Extraction Room” (Pokój Ekstrakcji) i “Genever Room” wszystkie zmysły będą stymulowane, a odwiedzający goście odkryją sekrety wszystkich z 42 likierów Bols i Bols Genevers. Jako zwycięzca Holenderskiego Konkursu Designu za Najlepszą Wystawę i Doświadczenie, House of Bols udowadnia że dziedzictwo i historia mogą się doskonale połączyć z innowacyjnym, nowoczesnym designem.

Wizyta w domu Bols – House of Bols, Cocktail & Genever Experience na Placu Muzeów w Amsterdamie, jest wyjątkową przygodą i niezapomnianym interaktywnym doświadczeniem. Odkryjcie czarujący świat koktajli, likierów nie tylko dla barmanów. Odwiedzający odkryją wszystkie sekrety na temat Lucasa Bolsa, najstarszej marki na świecie destylującej trunki alkoholowe od roku 1575. Nasze likiery i Jenevers są mieszane w najbardziej smakowych koktajlach pod koniec wizyty. Budynek został zupełnie odnowiony i odświeżony w Grudniu 2016.

https://www.flickr.com/photos/cr01/7764344722

wizyta z PRZEWODNIKIEM

By uczynić wizytę jeszcze bardziej atrakcyjną, darmowy, interaktywny audio guide w języku angielskim, holenderskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim będzie udostępniony. Koniec wizyty mieć będzie miejsce w rewolucyjnym Mirror Bar – lustrzanym barze, gdzie barmani mieszać będą drinki Bols, na bazie waszych własnych upodobań smakowych. Ci, którzy zechcą nauczyć się sztuki barmańskiej z polotem (niczym Tom Cruise w filmie „Koktajl”) mogą to zrobić w magicznej Flair Booth. Ostatnio zostały dodane także ogromnie bogaty w wybór Do It Yourself Bar – Zrób to sam koktajl bar, gdzie entuzjaści mogą stworzyć swój własny drink, z pomocą jednego z naszych barmanów.

ZAREZERWUJCIE BILETY NA WYCIECZKĘ TUTAJ

Rezerwuj tutaj
  • Wizyta zawiera w cenie dowolny koktajl do wyboru
  • Czas trwania to 1 godzina
  • Minimalny wiek odwiedzających House of Bols wynosi 18 lat


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.