Dom Anne Frank – wycieczka, rejs po kanałach i wejście do domu Anne Frank

Anne Frank jest jedną z najbardziej popularnych osób w historii Amsterdamu. Jej słynny pamiętnik oraz dom, w którym mieszkała daję nam możliwość zbliżenia się do historii jej życia i tym samym historii Drugiej Wojny Światowej. Podczas Drugiej Wojny Światowej, Anne i jej rodzina razem z czwórką innych osób ukrywali się przed prześladowaniami Nazistów w ukrytym pokoju na tylnej stronie budynku, który obecnie znany jest jako dom Anne Frank.

Kolejka do domu Anny Frank
By Massimo Catarinella [CC BY-SA 3.0] via Wikimedia Commons

Wycieczka Anne Frank zawiera:

  • Wycieczkę z przewodnikiem po żydowskiej części Amsterdamu (doświadczony przewodnik opowie Tobie o życiu Anne Frank i historii żydowskiej w Amsterdamie podczas II Wojny Światowej)
  • Jednodniowy rejs po kanałach Amsterdamu, który umożliwi Tobie podziwianie pięknego Amsterdamu również nocą (bilet na rejs może zostać wykorzystany dowolnego dnia)
  • Bilet wejścia do domu Anne Frank. Przewodnik przekaże Tobie bilety osobiście wiec nie wybieraj się sam bezpośrednio do muzuem

ZAREZERWUJCIE BILETY NA WYCIECZKĘ TUTAJ

Rezerwuj tutaj

Plan podróży wycieczki z przewodnikiem po Amsterdamie:

Wycieczka rozpocznie się przed Synagogą Portugalską w dzielnicy żydowskiej (dokładny adres rozpoczęcia wycieczki zostanie podany na voucherze przesłanym drogą mailową po dokonaniu zamówienia). Grupa wycieczkowa zostanie poprowadzona na ulicę Antoniebreestraat w dzielnicy żydowskiej, gdzie przed wojną znajdowało się wiele żydowskich sklepów. Przewodnik opowie tam o domu de Pinto, Rembrandthuis, Synagogi Portugalskiej oraz Muzeum Żydowskim. Spod posągu na placu Dam przewodnik poprowdzi grupę bezpośrednio do wejście domu Anne Frank. Więcej informacji na voucherze wysłanym po dokonaniu rezerwacji.

Przewodnik zaprowadzi Cię do domu Anne Frank. Proszę być świadomym, że bez przewodnika nie ma możliwości wejście do domu Anne Frank. Dokładna godzina wejścia do domu Anne Frank zostanie przekazana po dokonaniu rezerwacji kiedy też otrzymasz drogą mailową bilet wstępu. Jednak prosimy o nie próbowanie wejścia do muzeum samemu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.